Adisyon / Adisyon çeşitleri. Tasarım, imalat ve baskı.

Adisyon

ADİSYON; Özellikle cafe, restaurant, çay bahçesi, büfe, lokanta, otel vb hizmet veren kurumlarda verilen hizmetin ve malzemenin adet'ini ve çeşidini göstermek amacıyla düzenlenen koçan şeklinde belgelere kısaca adisyon denir.

Adisyon çeşitleri sırasıyla, üstten tutkallı, yandan tutkallı, perforajlı, numaratörlü ve numaratörsüz olarak cilt şeklinde yapılır.

Bunların dışında birde resmi adisyon vardır. Resmi adisyonlarda maliye logo'su bulunmak zorundadır.

Adisyon baskısı için bizlere firma bilgilerinizi varsa logo'nuzu göndermeniz yeterli olacaktır.

Firmanıza uygun adisyon tasarımını yapıp sizlerın beğenisine sunup size uygun tasarıma karar verilip, en uygun tasarımla baskı aşamasına geçilir. Müşterilerimizin talebi doğrultusunda adisyon çeşitlerimizi ve basılan adisyon örneklerini sizlere gönderebiliriz. Adisyon'lar genelde 70 - 80 gr 1.hamur ve kağıta baskı yapılır. İstenildiği takdirde 3. hamur kagıt ve kuşe kagıt çeşitleride kullanılabilir. Her bir adisyon 50'lik veya 100'lük ciltler halinde oluşur. Adisyon fiyatları ve adisyon çeşitlerimizi görmek için bizi arayınız.

Kaliteli hızlı ve ekonomik adisyon baskısı için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Ece matbaa konusunda uzman grafik tasarımcı personeli, uzman baskı operatörleri, son sistem makine markuru ile siz değerli müşterilerimize kaliteli ve ucuz adisyon imalatı yapıyoruz.