Bardak Altlığı / Bardak Altlığı çeşitleri. Tasarım, imalat ve baskı.

Bardak Altlığı

Bardağın masa üzerinde leke bırakmasını önlemek için uyarlanan ve tasarlanan, çeşitli boy ve ebatlardaki aparatlara bardak altlığı denmektedir. Çok önemli ve gerekli bir şey gibi algılanmasada pratikte, bir evde, ofiste, cafelerde vb yerlerde bulunması gereken temel ihtiyaçlardandır. Bardak altlığı, müşterilerimizin talebi doğrultusunda ister yuvarlak ister kare ister özel bir şekilde yapılabilir. Firmanızın reklamı ve tanıtımı için etkili bir reklam aracıdır. Bardak altlığı aslına bakarsanız çok etkili bir reklam aracıdır. Çünkü çay, kahve, vb sıcak soğuk içeçek ikramlarında karşı tarafın gözünün önünde sizin reklamınız canlanacaktır. Ve sürekliliği olan bir reklamdır. Promosyon için ideal bir üründür.

Firmamızın bünyesinde üretimini yaptığımız bardak altlığı iki çeşitten oluşmaktadır.

1) Lensli bardak altlığı; 9*9 cm ebatınta olur.Tek tarafına 4 renk ofset baskı yapılır. Minimum 1000 adet olarak üretimi yapılmaktadır. Lensli selefon uygulanır. Alt malzeme olarak beyaz eva kullanılır.

2) Karton bardak altlığı; 9*9 cm ebatında olur. İki ( çift ) tarafına 4 renk ofset baskı yapılır. Minimum 1000 adet olarak üretimi yapılmaktadır.

Ece matbaa olarak siz değerli müşterilerimizin talepleri doğrultusunda istenilen renk ve istenilen ebatlarda bardak altlığı imalatını gerçekleştiriyoruz. Bize firma logo'nuzu ve adres bilgilerini göndermeniz yeterli olacaktır. Sizin firmanıza uygun tasarımları yapıp onayını aldıktan sonra üretim aşamasına geçiyoruz. Bardak altlığı aslına bakarsanız çok etkili bir reklam aracıdır. Çünkü çay, kahve, vb sıcak soğuk içeçek ikramlarında karşı tarafın gözünün önünde sizin reklamınız canlanacaktır. Ve sürekliliği olan bir reklamdır. Promosyon için ideal bir üründür. Etkili bir reklam için ece matbaa sizlere yeter. Bardak altlığı fiyatları ve bardak altlığı çeşitlerimizi öğrenmek için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Ayrıca siz değerli müşterilerimizde grafik tasarım bedeli almıyoruz. Hızlı, ekonomik, yaratıcı çözümler için siz değerli müşterilerimizin yanındayız...