Broşür - Föy - El ilanı / Broşür, föy, el ilanı çeşitleri. Tasarım, imalat ve baskı.

Broşür / Föy / El ilanı

BROŞÜR;

Genellikle bir firmayı veya ürünü tanıtmayı amaçlayan, sayfa sayısı az, küçük kitapçıklardır. Broşürler, kişiler, kurumlar, kuruluşlar veya ürünler hakkında genel bilgi içeren, ilginç ya da önemli özelliklerini ön plana çıkartan, belirleyici, bilgilendirici, tanıtıcı nitelikteki basılı ürünlerdir. Broşürde mutlaka resim, grafik ya da şema, varsa ve gerekliyse detaylı adres bilgileri, kroki, müşteriye yönelik hazırlanmışsa çekici bazı çağrılar, geçerli tarih bilgileri, çarpıcı slogan tarzı yazılar bulunur. Uzun ve sürükleyici yazılan yazılar broşürde tercih edilmez.

Genelde arkalı önlü 4 sayfa kullanımı ve küçük ebatlar yaygındır. Firmaların olmazsa olmaz tanıtım aracıdır. Çok etkili olduğundan amacına en hızlı ulaşan araçtır. Broşür çeşitlerinini sıralamak gerekirse; a4 ebatında broşür , a3 ebatında broşür , a5 ebatında broşür , akardion şeklinde broşür vb. gibi sıralayabiliriz. Genellikle ön - arka iki tarafıda renkli baskı şeklinde olur. Broşürlerde kırım yapılır. Kitap şeklinde veya tel dikişli olarakta yapılabilir. Broşür yapımında kullanılan kağıt çeşitleri 90-115-135-170-200-250 gr. kuşe kağıt ve istenildiği takdirde farklı özel kağıtlarda kullanılabilir. Genelde tercih kuşe kağıttır. Broşür fiyatlarımızı ve broşür çeşitlerimizi öğrenmek için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Konusunda uzman baskı operatörleri, uzman tasarımcı personelimiz ve son sistem teknoloji makina parkurumuzla sizlerin hizmetindeyiz. 1 günde broşür baskısını yapıp teslim edebiliyoruz. Sizlerde bu ayrıcalıklardan faydalanmak ve firmanızın cirosunu arttırmak ucuz reklamını yapmak için sizi hızlı ekonomik çözümlerle tanışmaya davet ediyoruz.

EL İLANI;

Duyuru ve reklamlarınız için en ucuz ve etkili tanıtım aracıdır. Genellikle çok renkli olarak kullanılır. El ilanında vurgulanacak reklam ve duyuru vurgulanır. El ilanı ne kadar sade olursa amacına o kadar kolay ve çabuk ulaşır. El ilanı çeşitleri genelde a5 ebatında a6 ebatında ve a4 ebatında olur. Çift taraflı veya tek taraflı baskı olabilir. Çok renkli veya tek renk baskılıda olabilir. El ilanı için kullanılan kağıt çeşitleri 1.hamur ve kuşe kağıtlardır. Genelde kullanılan 115-135-170 gr. kuşe ve 80 gr. 1.hamur kağıtlardır. Firmanızın en hızlı ve ucuz amaca ulaşmasını saglar. El ilanı fiyatları , el ilanı çeşitleri , el ilanı tasarımı için ece matbaa ile irtibata geçmeniz yeterli olacaktır. Kaliteli , ekonomik ve hızlı el ilanı için Ece Matbaa sizlerle..