Cepli Dosya / Cepli dosya çeşitleri. Tasarım, imalat ve baskı.

CEPLİ DOSYA diğer adıyla SUNUM DOSYASI;

Firmanızın tanıtım ile olan evrak ve dökümanlarınızı, vereceğiniz fiyat tekliflerinizi, yapacağınız sunum ve yazışmaları ve gönderilerinizi içine koyabileceğiniz, firmanızı ve sizi temsil eden evraklara cepli dosya veya sunum dosyası denmektedir.

Cepli dosyalar genelde sizin yapacağınız yazışmaları hesaplayarak ve yazışmaların genelde a4 kağıdına yapıldıgından dolayı ebatı a4 kağıdının içine olacak şekilde hesaplanarak üretimi yapılır. 23*33 cm -32*44 cm ebatlarında yapılmaktadır. Müşterilerimizin talebi doğrultusunda farklı ebatlarda da yapılabilir. Cepli dosya üretimi, imalatı için kullanılan kağıtlar, sırasıyla ; 210 gr -230 gr - 250 gr -300 gr - 350 gr amerikan bristol, 250gr - 300 gr - 350 gr mat veya parlak kuşe kağıda da basılabildiği gibi siz değerli müşterilerimizin talebi doğrultusunda özel fantazi kağıtlar da kullanılabilir.

Cepli dosya veya sunum dosyaları firmaların logo tasarımlarına göre çok renkli ve tek renk'li olarak basılabilir. Daha çok tercih edilen cepli dosyanın ön yüzüne çok renkli cepli dosyanın arka yani iç yüzüne tek renk zemin baskı tercih edilmektedir. Tamamen değerli müşterilerimizin isteğine göre baskı yapılmaktadır. Cepli dosya'ların iç tarafına firmanızın kartvizitini ve cd' sini koymanız için cepte bölüm yapılır. Müşterilerimizin isteğine göre cep için özel bıçak yapılır.

Cepli dosya'ların baskı aşamasından sonra yapılan uygulamaları sıralamak gerekirse, sırasıyla, mat veya parlak selefon uygulaması, gofre (kabartma) uygulaması kabartma uygulaması genelde logo için uygulanır. Kısmi lak (lokal lak) uygulaması, lak uygulaması, varak yaldız uygulaması (altın rengi veya gümüş rengi) gibi sıralıyabiliriz. Cepli dosya'lar firmanızın kurumsal kimliği için olmazsa olmaz bir parçasıdır. Sizlerde sıradışı cepli dosya tasarımları, cepli dosya fiyatlarımızı, cepli dosya çeşitlerimizi öğrenmek için ece matbaa ile irtibata geçebilirsiniz. Konusunda uzman grafik tasarımcı personeli, uzman baskı operatörleri ve son sistem baskı makinaları ile sizlere sorunsuz ve kaliteli bir işçilikle cepli dosya (sunum dosyası) imalatı yapıyoruz. Sizlerde ayrıcalıklardan faydalanmak ve profesyonel bir ekip ile çalışmak için acele ediniz. Ece matbaa sizlerle...