Etiket - Sticker / Etiket ve Sticker çeşitleri. Tasarım, imalat ve baskı.

Etiket - Sticker

ÇIKARTMA ETİKET -STİCKER ETİKET; Oldukca geniş bir kullanım alanına sahip olan ve hemen hemen her sektör ve daldan ürünlerin üzerine yapıştırılarak, marka, kalite, ürünün kullanım bilgileri ve ürünün sahip olduğu özelliklerin belirtilmesine olanak sağlayan ve üretimi Ece matbaa tarafından yapılan etkili bir reklam ürünüdür. Sticker, çıkartma etiket ofset baskı makinalarımızda çok renkli ve tek renkli olarak basılır. Baskı işlemi bittikten sonra müşterilerimizin talebi doğrultusunda üzerine mat veya parlak selefon uygulaması yapılabilir. Düz ( giyotin ) kesimi olabildiği gibi özel olarak şekilli, kare, oval, üçgen şeklindede kesim işlemi olabilmektedir. Çıkartma etiket istenilen ebatta üretimi yapılır. Ece matbaa bünyesinde bulunan uzman tasarımcı grafiker'lerle firmanızın etiket tasarımını ücretsiz yapıyoruz.

Sticker, çıkartma etiket çeşitleri kısaca; Parlak selefonlu çıkartma, mat selefonlu çıkartma, özel kesimli çıkartma, düz kesimli çıkartma, şeffaf çıkartma ve özel çıkartma diye sıralayabiliriz. Çıkartma etiket fiyatları ve etiket çeşitlerimizi görmek ve öğrenmek için Ece matbaa sizlerle.

En hızlı, ekonomik, erken teslimat, kaliteli ve sınırsız tasarımları ile hizmetinizdeyiz..

DAMLA ETİKET; Damla etiket, mercek etkisiyle tasarımı büyük gösteren, görülme açısını genişleten, renklere derinlik ve parlaklık kazandıran bir reklam ürünüdür. Sınırsız kullanım alanına sahip çarpıcı, renkli, şeffaf, derin, parlak, şaşırtıcı ve çekici damla etiketler,reklam amaçlı etiket kullanımında başka bir boyut yaratmaktadır.

Domes sistem ile gerçekleştirilen üç boyutlu etkisi ile damla etiketler sınırsız uygulama alanına sahiptir.
Damla Etiket, kapılmanın kolay, görmezden gelmenin zor olduğu bir çekicilik yaratır.
Damla Etiket, bir ürünün imajını geliştirir, anlamlı bir katma değer kazandırır.
Damla Etiketin yarattığı 3 boyutluluk etkisiyle en basit nesneler bile özel bir görünüm kazanıp kolayca farkedilebilir hale gelirler.
Ürün böylece öne çıkar ve ayrıca özdeşleştiği bir başka marka ya da logonun bir projeksiyonu olarak da görülür.

Damla Etiketin Kullanıldığı Belli Başlı Kullanım Alanlarını sıralamak gerekirse;
Mobilya Sektöründe; Damla Etiket, Mutfak dolapları, dolap kapaklarinda marka üzerinde, Bilgisayar Masası, Büro Mobilyası, Modüler Mobilya, Sehpalar.
Bilgisayar Sektöründe; Damla Etiket Bilgisayar Kasalarında, Mouse, Kulaklıklara, Usb ve usb ile çalışan araçlar için, Monitör
Mutfak Eşyalarında; Damla Etiket Buzdolabı dış kapaklarında, Çamaşır Makinası, Bulaşık makinası, Aspiratörler, Fırın, Klima, Mutfak robotları
Otomotiv Sektöründe; Damla Etiket Otomobilin markalari üzerinde, Kaporta, Ayna, Cant, Torpido - Ön Panel Direksiyon, arka ve ön de parlaklığı korunmasi gereken alanlar
Sanayi Makinalarında; Damla Etiket Tüm CNC, Freeze, Her Türlü makinanın Marka ve etiket korumasında, Ayrıca tüm uyarı notlarında.
Promosyon Sektöründe; Damla Etiket Hediyelik Kalem, plastik, Metal, Anahtarlık, Masaüstü set, Kalemlik, Rozet, rengini korumasi gereken alanlarda kullanılır.

Ece matbaa olarak damla etiket tasarımlarınızı üçretsiz olarak yapıyoruz. Sizlerde kaliteli, hızlı, ekonomik çözümden yanaysanız Ece matbaa olarak yanınızdayız.

Damla etiket fiyatlarımızı ve damla etiket çeşitlerimizi görmek için bizimle irtibata geçebilirsiniz...