Insert / Insert çeşitleri. Tasarım, imalat ve baskı.

Insert

İNSERT (İNSÖRT); üretici veya parakendecinin ürün veya hizmetlerindeki indirim, kampanya gibi yenilikleri ve ayrıcalıkları müşterilerine duyurmak veya iletmek için yayınladıkları süreli yayınlardır.

İnsert kataloğa göre daha kısa bir hayat döngüsüne sahip olduğundan genelikle daha kısa sürede hazırlanıp daha ince ve ucuz kağıtlara basılır. Bu yüzden çok sık tercih edilen hesaplı bir reklam aracıdır.

İnsert (insört) özellikle marketlerin çok sık kullandığı ve anlık satışlarına direkt etki eden çok hızlı dönüşüm sağlayan çok önemli bir reklam ve tanıtım ürünüdür. market'ler için olmassa olmaz bir tanıtım şeklidir. Günümüzde çoğu alışveriş mağazalarıda artık insört bastırmakta ve reklamını yapıp ürün satışını arttırmaktadır. İnsert basımında sıklıkla kullanılan kağıt çeşitleri 80gr. kuşe veya 90gr. kuşe kagıttır. İnsert adetlerinin çoğu firma tarafında yüksek adette basılmasından dolayı ince gramajı düşük maliyeti az olan kagıt kullanılmaktadır.

İnsert (insört) 2 - 4 - 8 - 16 - 24 sayfa olarak yapılabilmektedir. Genellikle a5-a4-a3 ebatlarında hazırlanır ve basılır.

Ortadan kırımlı ( katlamalı ) ve tel dikişli olarak mücellit işlemi tamamlanır. Ece matbaa bünyesinde uzman yenilikçi grafiker tasarımcı personelleriyle sizlere insert tasarımı ve son teknoloji makina parkuru ile insert baskısında sorunsuz hizmet vermekteyiz. İnsert ( insört ) fiyatlarımızı ve insört çeşitlerimi öğrenmek için ece matbaa ile irtibata geçebilirsiniz.